sobota, 15 czerwca 2013

RECENZJA PODUSZKA GRYCZANA NOWE KLIMATY

 
 
MOJA OPINIA:oto poduszka gryczana wymiary 50*40 która dostałam w ramach współpracy ze sklepem http://noweklimaty.pl  szczególnie dla mnie jest ważne ze poduszeczka jest antyalergiczna,gdyż mam uczulenie na kurz i pióra,co ciekawe poduszeczke można włożyć do zamrażalnika,żeby pozbyć się roztoczy.co do spania na niej to poduszeczka jest świetna gdy  się na niej leży łuski gryki przesypują się dopasowując się do kształtu glowyi szyji.dla mnie osobiście jest ona za wysoka ale i na to producent znalazł rade wystarczy odsypać trochę gryki ze srodka,żeby to zrobić wystarczy odpiać zamek.ogólnie mówiąc poduszka jest bardzo ładna-satynowa powłoczka,praktyczna i antyalergiczna jak dla mnie ideał:-)zapraszam na stronę sklepu  http://noweklimaty.pl gdzie możesz nabyć taka poduszke już za 35 zł myślę że warto gdyż to nie jest wygórowana cena w zamian za spokojny sen
 
 
 

OPIS PRODUCENTA:
Poduszka do spania wypełniona łuskami gryki – dla tych, którzy chcą dobrze i zdrowo spać.
Jest średniej wielkości, ma 50x40 cm. Często wybierana przez klientów. Łuski gryki zawarte w poduszce łatwo uformować i dopasować do kształtu głowy i szyi. Daje wystarczająco dobre podparcie dla głowy, na odpowiedniej wysokości. Jest plastyczna ale nie sprężynuje. Jeśli chcesz jeszcze wyżej mieć pod głową - przekręć poduszkę o 90 stopni. Jeżeli jest za wysoka - odsuń zamek i odsyp odpowiednią ilość łuski
Każda poduszka jest standardowo zaopatrzona w poszewkę, którą można zdjąć. Dopiero pod poszewką znajduje się właściwy wsyp, który jest zapinany na zamek.
Specyfikacja:
Wymiary: 50 x 40 cm, waga ok. 2,2 kg.
Poszewka: bawełna 100% - zapinana na zamek, kolor beżowy - to wersja podstawowa. Możesz wybrać jako opcję inną poszewkę.
Wsyp: bawełna 100% - zapinany na zamek.
Wypełnienie: łuska gryki 100% (w opcji - wypełnienie z łusek z uprawy ekologicznej, z certyfikatem)
Konstrukcja: poduszka ma wszyty zamek. Dzięki temu możesz dosypać lub odsypać łuskę gryki - w ten sposób uregulujesz objętość poduszki. Poszewkę możesz zdjąć i wyprać. W opcjach możesz wybrać dodatkową poszewkę.

Konserwacja i utrzymanie czystości:
Poszewkę łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 40 st. C.
Możesz też poduszkę włożyć do worka foliowego i na kilka godzin umieścić w zamrażalniku. Dzięki temu pozbędziesz się roztoczy. Możesz też odświeżyć poduszkę w suszarce (bez prania!) przez 10-15 minut.

1 komentarz: